Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista

Belangrijkste voorzieningen

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo heeft een eersteklas ligging binnen 25 minuten loopafstand van de Shrine and Convent of São Francisco de Assis en biedt plaats aan maximaal 4 gasten.

    Dit appartement van 32 m² bevindt zich in de Van Ness wijk van de stad, in de buurt van het Winkelcentrum Cidade São Paulo. Dit 1-badkamer appartement is op circa 1 km van het Edifício Itália. Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista bevindt zich op korte rijafstand van 10 minuten van het Museu da Imagem e do Som.

    Dit appartement heeft een woonkamer en biedt ook uitzicht op de stad. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

    Gasten die in Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. Deze accommodatie is op een korte afstand van Trianon-Masp metrostation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo

    Dit appartement heeft een woonkamer en biedt ook uitzicht op de stad. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Interieur foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Faciliteiten foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Andere info foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Voorzieningen foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Toiletten foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Zakenleven foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Macro Details foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Wastafels foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Gymzaal foto Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo Gymzaal foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 32 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista?
      De grootte van Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista is 32 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Studio Dourado No Coracao Da Av Paulista São Paulo